Renovace a opravy

Je mnoho krásných podlah, které jsou skryté pod vrstvou nesmyslného barevného nátěru, nebo pod dávno položeným kobercem. Je také spousta podlah, které mají povrchové škrábance, je na nich zašlá špína a staré skvrny. Těmto podlahám může renovace vrátit jejich staré kouzlo a ošetřená podlaha může někdy vypadat dokonce lépe než nová.

Samotná renovace je dlouhá a někdy i velice náročná záležitost proto tuto činnost nechte na Nás a mi Vám zašlou podlahu zrenovujeme tak, aby Vám sloužila ještě mnoho dalších let.

Renovace

Renovace parketové podlahy spočívá v obroušení staré, odřené a zašpiněné povrchové vrstvy. V rámci renovace provádíme i výměnu silně poškozených a doplnění chybějících částí parketové podlahy (díry po kamnech, příčkách, shnilá místa apod.). Často je pro opravu nutné vyrobit parkety atypických rozměrů. Je proto vhodné projednat opravu v dostatečném předstihu před realizací. Určitým problémem je, že i při použití stejné dřeviny nemusí mít opravené místo zcela stejný odstín. Dřevo je přírodní materiál a má vždy neopakovatelnou strukturu a vzhled.

Přelakování dřevěné podlahy

V některých případech není nutné dřevěnou podlahu kompletně renovovat, ale stačí vyčistit, provést mezibrus a nanést nový vrchní lak. Toto je velice účinná alternativa, jak obnovit původní vzhled podlah rychle a prodloužit jejich životnost. Od sportovních podlah po masivní podlahy přelakování podlah poskytne perfektní povrch během několika hodin práce.

zpět do kategorie